
Телевізор 24" OzoneHD 24FN22T2, 1920x1080, 60 Гц, DVB-T2/С, HDMI/VGA, USB, VESA 50x50
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 24FN22T2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Телевізор OzoneHD 24FN22T2 — це компактна сучасна модель з діагоналлю 24", роздільною здатністю Full HD (1920 × 1080) та широкими функціональними можливостями. Вона транслює якісне зображення, відтворює об’ємний звук і має дуже комфортне управління. Телевізор з легким елегантним дизайном чудово вписується в невеликий простір вашої затишної кімнати.

Характеристики OzoneHD 24FN22T2
- Пристрій створено на базі рідкокристалічної панелі TN, яка має природну палітру кольорів і забезпечує чудову деталізацію картинки.
- Яскравість екрана у 200 кд/м2 дарує гарну видимість контенту в умовах спокійного денного освітлення.<
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OzoneHD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| HDMI | 1 |
| LAN-порт | немає |
| Smart TV | немає |
| VESA | 50x50 |
| Вага без підставки | 2.1 кг |
| Вага з підставкою | 2.2 кг |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 450х320х47 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 450х370х160 мм |
| Діагональ екрана | 24" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 36 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 170°/170° |
| Кількість USB | 1 |
| Наявність Wi-Fi | немає |
| Потужність динаміків | 2 x 5 Вт |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

