
Пральна машина Indesit OMTWSE61051WKUA, White, 6кг, фронтальна, 16 програм, дисплей, 1000 об/хв, клас енергоспоживання A+++,
10 539 ₴
- Готово до відправки
- Код: OMTWSE61051WKUA
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Water Balance Plus
Цей цикл пральної машини Indesit автоматично регулює споживання води залежно від завантаження білизни. Почніть економити на споживанні води, електроенергії та Вашого часу.
Відкладений старт
Завдяки відкладеному старту Ви зможете почати прання навіть якщо Вас немає вдома. Достатньо завантажити білизну, додати пральні засоби та налаштувати час початку прання. Про інше потурбується Ваша пральна машина.
Цикл «Автоматичне очищення»
Цикл «Автоматичне очищення» призначений для очищення внутрішньої частини пральної машини Indesit без використання додаткових мийних засобів.
Блокування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 42.5 см мм |
| Дисплей | є |
| Завантаження (прання) | 6 кг |
| Колір | white |
| Колір люка | чорний |
| Кількість програм | 16 програм |
| Максимальне завантаження | 6 кг |
| Режим сушіння | немає |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Тип | пральна |
| Формат | вузькі (37-47 см) |
| Функція пари | немає |
| Швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 539 ₴








