
IP камера TP-Link Tapo C310, White, 3 Мп (2304x1296/15 fps), 1/2.7" CMOS, H.264, f/2.2, f=3.89 мм, WiFi (2.4 GHz), день/ніч,
1 724,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: TAPO C310
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вулична IP камера TP-Link Tapo C310, White зробить вашу територію більш захищеною. Матриця розміром 1/2,7" забезпечує відео з роздільною здатністю 3 МП (2304 × 1296) та частотою кадрів 15 fps, тому ви можете розглянути невеликі деталі подій, що відбуваються. А завдяки звуковій і світловій сигналізації камера автоматично може відлякати непроханих гостей.
Параметри TP-Link Tapo C310, White
- У разі виявлення руху біля будинку модель відразу висилає Push-повідомлення.
- Камера зроблена з діафрагмою 2 мм і фокусною відстанню 3,89 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 142.3 x 103.4 x 64.3 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Харчування | DC 9В |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | white |
| Корпус | циліндричний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | немає |
| Робоча температура | -20°C ~ +45°C |
| Роздільна здатність матриці | 2052x1536 |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Формат відеостиснення | H.264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 724,80 ₴



