
Колонка портативна 2.0 REAL-EL X-747 Black, 2 x 25 Вт, пластиковий корпус, Bluetooth, MicroSD / USB, IPX5, живлення від
3 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL121600013
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
REAL-EL X-747 може стати чудовим супутником для вашого відпочинку на природі або на вулиці, надаючи якісний звук та зручність підключення до різноманітних пристроїв.
Особливості
- REAL-EL X-747 поєднує стильний сучасний дизайн з якісним звучанням.
- RGB-підсвічування створює атмосферу та настрій під час прослуховування музики, доповнюючи візуальний досвід.
- Функція True Wireless Stereo (TWS) дозволяє синхронізувати дві акустичні системи REAL-EL X-747 для створення об'ємного звучання.
- Наявність вбудованого еквалайзера дозволяє налаштовувати звук під ваші вподобання, забезпечуючи більш особистий звук.
- Додаткова можливість відтворювати файли з накопичувачів за допомогою роз'єму MicroSD-card.
- Наявність мікрофона та функції HANDS FREE дозволяє легко спілкуватися під час дзвінків, а також користуватися голосовими помічниками, такими як Siri або Google Assistant.
- Захист IPX5 дозволяє використовувати акустичну систему навіть під час до
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, Card Reader |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 3 |
| Габарити колонки | 39 x 17.5 x 13.5 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 25 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | є |
| Тип | PartyBox |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 020 ₴





