
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 26-65" Walfix R-514B Black, VESA 600x400, до 30 кг, поворот на 120°, нахил 15°, відступ від стіни
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: R-514B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 600x400 |
| Перегляд кронштейна | похило-поворотний |
| Колір | Black |
| Кількість вузлів | 3 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 65" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Навантаження | до 30-35 кг |
| Призначення | Для телевізорів |
| Сумісність (діагональ) | до 55-65" |
| Тип кріплення | настільне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


