
Льодогенератор Gorenje IMD1200W White, електронне керування, резервуара для води 1.8 л, розмір кубиків льоду XL, денна кількість
5 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: IMD1200W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Льодогенератор Gorenje IMD1200W

Функція самоочищення
Щоразу чистий лід
Функція автоматичного самоочищення забезпечить вам щоразу чистий лід. Насолоджуйтесь чудовим і легким процесом чищення. Досить натиснути кнопку ввімкнення та вимкнення й утримувати її 3 секунди. На панелі управління зі світлодіодним освітленням блиматимуть червоний і зелений індикатори. Процес займе 6 хвилин. Смачного!
Довговічний лід
Просто наповніть резервуар для води та натисніть кнопку ввімкнення. Машина автоматично почне виробляти кубики льоду кулястої форми. Завдяки великому розміру кубиків (25 x 32) ви зможете насолоджуватися льодом довше. Одного кубика якраз вистачить для приготування бездоганного прохолодного напою.
Завжди під рукою
Прилад виробляє до 12 кг свіжого льоду на день, тож ви можете мати велику його кількість під рукою. Цей портативний льодогенер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Об'єм резервуару | 1.8 л |
| Охолодження | Водяне |
| Потужність | 120 Вт Вт |
| Продуктивність (макс.) | 12 кг на добу |
| Розмір | 310 х 210 х 325 см |
| Тип | Побутовий |
| Тип установки | Настільний |
| Цикл приготування | 9 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 299 ₴






