
Морозильна скриня Liberton LCF-290H, White, загальний об'єм 290 л, клас енергоспоживання A+, 108.9х61.5х84.5 см
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: LCF-290H
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Морозильна скриня Liberton LCF-290H дозволить насолоджуватися улюбленими продуктами в будь-який час року. Його внутрішній об'єм становить 290 літрів, але зовнішні розміри дуже невеликі - 61.5х84.5х108.9 см. Стандартна висота для побутової техніки та кухонних меблів становить 85 см; ці розміри витримані і тут. Вам не доведеться турбуватися про те, де розмістити цю морозильну камеру. Більше того, ви можете зберігати як невеликі порції їжі, так і набагато більші страви.
Морозильна скриня має два металеві кошики для зберігання продуктів. Оснащена двома роликами та двома ніжками, тому її можна легко та безпечно переміщати навіть при повному завантаженні. Механічне управління дозволяє регулювати температуру простим поворотом ручки та вибором режиму. Температура охолодження до -24°C. Ця майже безшумна морозильна скриня з рівнем шуму всього 42 дБ використовує холодоагент R600A. Вона може працювати автономно
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 28 годин |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Висота | до 120 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 84.5x108.9х61.5 см |
| Глибина | від 61 до 70 см мм |
| Дисплей | немає |
| Загальний об’ єм | від 200 до 299 л |
| Загальний об'єм морозильної камери | 290 л |
| Керування | механічне |
| Колір | white |
| Корисний об'єм морозильної камери | 290 л |
| Количество отсеков | 1 |
| Кількість ящиків/кошиків | 2 |
| Перенавішування дверей | немає |
| Система охолодження | статична |
| Система розморожування | ручна |
| Тип | морозильна скриня |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | немає |
| Ширина | понад 91 см |
- Ціна: Ціну уточнюйте


