
Холодильник Holmer HTF-085 White, однокамерний, корисний об'єм 81L/9L, клас енергоспоживання А+, 85х47.5х44.5 см
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: HTF-085
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Холодильник, який поміститься скрізь
Компактні розміри холодильника Hölmer HTF-085 дають змогу розташувати його на кухні невеликого розміру. Не зважаючи на малі габарити, він є повноцінним пристроєм, який бездоганно виконує свої функції з охолодження та зберігання продуктів.
Тиха робота
Холодильник Hölmer HTF-085 вирізняється дуже низьким рівнем шуму: лише 39 дБ, спричиненого механічними елементами. Такий рівень шуму забезпечує найкраще середовище для всіх.
Механічне керування
Налаштуйте температуру холодильника Hölmer HTF-085 і морозильної камери простим поворотом внутрішньої ручки. Плавне регулювання потужності охолодження дуже просте та інтуїтивно зрозуміле.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holmer |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Висота | до 120 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 85x47.5х44.5 см |
| Глибина | від 41 до 50 см мм |
| Дисплей | немає |
| Загальний об’ єм | до 100 л |
| Загальний об'єм холодильника | 95 л |
| Керування | механічне |
| Колір | white |
| Корисний об'єм морозильної камери | 9 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 81 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Розморожування морозильної камери | ручне |
| Система охолодження | статична |
| Тип | однокамерний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | немає |
| Швидке охолодження | немає |
| Ширина | до 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



