Панель EvoVizion DP-06/2 Silver дає змогу незалежно одна від одної під'єднати до двох квартир до однієї панелі виклику. Стильний дизайн, висока якість збірки.
Основні характеристики відеопанелі EvoVizion DP-06/2 Silver:
- розширений кут огляду 110 градусів;
- роздільна здатність відеокамери 1000 ТВЛ;
- металевий корпус;
- керування електромеханічним або електромагнітним замком, а також воротами з електроприводом;
- керування електромеханічним замком без використання додаткового блоку живлення (вбудований БУЗ);
- клас захисту - IP66;
- розмір панелі - 151 х 54.5 х 21.5;
- невидиме ІЧ-підсвічування до 3 метрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EvoVizion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Індикація голосу | є |
| День/ніч (ICR) | є |
| Харчування | DC 12 В |
| Камера | 1000 ТВЛ |
| Кути огляду | 110° |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Розміри | 151 х 54.5 х 21.5 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип | виклична відеопанель |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


