
Колонка портативна 2.0 REAL-EL X-713 Black, 2x6 Вт, пластиковий корпус, Bluetooth, MicroSD / USB, FM-приймач, живлення від
1 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: X-713
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-713 дійсно має дивовижний функціонал та зручні можливості.
Особливості
- REAL-EL X-713 поєднує сучасний дизайн з якісним звучанням, створюючи привабливий та функціональний пристрій для прослуховування музики.
- Акустична система дозволяє підключати різноманітні пристрої, такі як мобільні пристрої, ПК, телевізори та ноутбуки. Ви можете під'єднатися через вивід AUX або по Bluetooth.
- USB і Micro SD (TF) роз'єми дозволяють програвати файли з накопичувачів або карт Micro SD, розширюючи варіанти прослуховування музики.
- Наявність вбудованого FM-радіо дозволяє слухати популярні радіостанції.
- Акумулятор місткістю 1800 mAh забезпечує тривалий час роботи.
- Здатність підключати пристрої через Bluetooth і вбудований мікрофон для режиму handsfree роблять цю акустичну систему зручною для відтворення музики та голосових дзвінків.
- Функція TWS дозволяє одночасно увімкнути дві акустичні системи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | є |
| Інтерфейси | USB, Card Reader |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 1 |
| Габарити колонки | 32 x 15.5 x 12 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 6 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425 ₴





