
Кавомолка Ardesto WCG-8301, Black, 200 Вт, 60 г, ніж з нержавіючої сталі
679 ₴
- Готово до відправки
- Код: WCG-8301
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ardesto WCG-8301 є зручною та функціональною кавомолкою, яка допоможе вам отримати свіжу мелену каву та подрібнені інгредієнти для різноманітних кулінарних потреб.
Переваги кавомолки Ardesto WCG-8301:
- Кавомолка використовує роторний механізм для подрібнення продуктів.
- Ardesto WCG-8301 має корпус виготовлений з полікарбонату та нержавіючої сталі, що робить її стійкою до корозії та забезпечує довгий термін служби.
- Кавомолка обладнана гострими лезами з нержавіючої сталі, що забезпечують якісний помел кави та інших інгредієнтів.
- Керування кавомолкою відбувається механічно, що робить її дуже простою у використанні.
- Кавомолка має продуману конструкцію для безпечної роботи. Вона запускається тільки при натисканні на кришку, що зменшує ризик випадкового запуску.
- Ardesto WCG-8301 оснащена прозорою кришкою з прогумованим ущільнювачем, яка дозволяє контролювати процес роботи та перевіряти ступінь помелу.
- Кавомолка оснащена знімним ст
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.83 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість контейнера | 60 г |
| Імпульсний режим | немає |
| Автоблокування | є |
| Відсік для меленої кави | немає |
| Габарити ВxШxГ | 210x115x115 мм |
| Дисплей | немає |
| Дозування порції кави | немає |
| Захист від перегріву | немає |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 201-250 Вт Вт |
| Регулювання ступеня помелу | немає |
| Система помелу | Ніжова |
| Таймер | немає |
| Тип керування | механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴







