
Монітор 23.8" Iiyama ProLite XU2494HSU-B1, Black, WLED, VA, 1920x1080 (16:9), 3 мс, 75 Гц, 250 кд/м², 3000:1, 178°/178°,
5 278 ₴
- Готово до відправки
- Код: XU2494HSU-B1
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний безрамковий дизайн робить Prolite XU2494HSU ідеальним для багатомоніторних конфігурацій. Технологія VA забезпечує точну та стабільну передачу кольорів з широкими кутами огляду. Три варіанти підключення (VGA, HDMI, DisplayPort) гарантують сумісність з багатьма платформами. Високі показники контрастності та яскравості забезпечують чудову продуктивність під час роботи з фотографіями та вебдизайном.

Ключові особливості монітора Iiyama ProLite XU2494HSU-B1
- Технологія VA. Технологія VA перевищує стандартну TN технологію за такими параметрами як рівень контрастності, глибина чорного кольору і кут огляду. Якість зображення на екрані практично не залежить від кута огляду.
- “Ні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Тип матриці | VA |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100x100 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 3.3 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 2 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 3 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 540x415x200 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Діагональ екрана | 23-23.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 18 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 278 ₴








