
Хаб USB Cablexpert "5-in-1", Grey, Type-C 3.2 — 1xType-C (87 Вт) / 1xUSB 3.2 / 1xUSB 2.0 / HDMI 4K / GLan, кабель 12 см,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: A-CM-COMBO5-04
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cablexpert |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI порт | Є |
| RJ45 порт | Є |
| Type-C порти | 1 |
| USB- порти | 2 |
| Блок живлення | Без блоку живлення |
| Вимикач | Нема |
| Довжина кабелю | 12 см |
| Додатково | 87 Вт Power Delivery |
| Картрідер | Нема |
| Кількість та тип USB | 1xType-C (PD 87 Вт) / 1xUSB 3.2 / 1xUSB 2.0 |
| Підсвічування | Нема |
| Тип підключення | Type-C 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


