
Хаб USB Cablexpert "5-in-1", Grey, Type-C 3.1 - 1xType-C (87 Вт) / 1xUSB 3.1 / 1xUSB 2.0 / HDMI 4K / 3.5 мм, кабель 15 см,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: A-CM-COMBO5-02
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості
- Порт USB 3.1 Gen 1 (5 Гбіт/с) і порт USB 2.0
- Порт HDMI з підтримкою UHD 4K при 30 Гц
- Аудіостерео вихід 3.5 мм
- Порт USB Type-C Power Delivery 3.0 потужністю 87 Вт
- Міцний металевий корпус преміумкласу
Характеристики
- Вхід: USB 3.x Type-C (тато); довжина кабелю 12 см
- USB-вихід: вихід USB 3.1 Gen 1 (5 Гбіт/с): 1 шт. x Type-A (мама); USB 2.0: 1 шт. x Type-A (мама)
вихід HDMI: Тип A (мама), макс. роздільна здатність: 4K@30 Гц - Порт USB Type-C PD: макс. PD 2.0 до 87 Вт
- Споживана потужність: 5 В постійного струму, до 0.2 А
- Розміри: 104 x 28 x 10 мм
- Вага нетто: 38 г
- Тип паковання: Картонна коробка
- Розмір паковання товару: 20х75х160 мм
- Вага товару в пакованні: 60 г
Системні вимоги
- Пристрій-джерело відео USB Type-C має підтримувати альтернативний режим DisplayPort
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cablexpert |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI порт | Є |
| RJ45 порт | Нема |
| Type-C порти | 1 |
| USB- порти | 2 |
| Блок живлення | Без блоку живлення |
| Вимикач | Нема |
| Довжина кабелю | 15 см |
| Додатково | Audio 3.5 мм |
| Картрідер | Нема |
| Кількість та тип USB | 1xType-C (PD 87 Вт) / 1xUSB 3.1 / 1xUSB 2.0 |
| Підсвічування | Нема |
| Тип підключення | Type-C 3.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


