
Колонка портативна 2.0 REAL-EL X-777 Black, 2 x 32.5 Вт, пластиковий корпус, Bluetooth, MicroSD / USB, живлення від акумулятора,
3 530 ₴
- Готово до відправки
- Код: X-777
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-777 насправді вражає різноманітністю своїх можливостей та функцій.
Особливості
- Акустична система дозволяє прослуховувати музику з різних джерел, таких як мобільний пристрій, ПК, ТВ, ноутбуки та інші, як через вивід AUX, так і за допомогою Bluetooth-з'єднання.
- Наявність USB та Micro SD card роз'ємів дозволяє вам легко прослуховувати файли з flash-носіїв.
- Потужний акумулятор об'ємом 8800 mAh дозволить вам насолоджуватися музикою протягом тривалого часу, що особливо корисно під час відпочинку на природі.
- Ефектне RGB-підсвічування надає атмосфери та створює настрій під час відтворення музики.
- Пульт дистанційного керування додає зручності у використанні та управлінні акустичною системою.
- Досягнення Bluetooth на відстані до 10 м дозволяє вам слухати музику з різних пристроїв.
- Можливість налаштування еквалайзера дозволить вам підлаштувати звучання під ваші вподобання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, Card Reader |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 4.35 |
| Габарити колонки | 47 x 24 x24 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 32.5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | бездротовий |
| Підсвічування | є |
| Тип | PartyBox |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 530 ₴





