
Телевізор 24" Liberton LTV-24H01AT LED HD 1366x768 60Hz, Smart TV, Android, DVB-T2, HDMI, USB, VESA (200x100)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: LTV-24H01AT
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Телевізор Liberton LTV-24H01AT з діагоналлю 24" та роздільною здатністю HD (1366 × 768) чудово підходить для розміщення у невеликій кімнаті. Він транслює барвисте зображення з дуже гарною деталізацією та надійно тримається на горизонтальній поверхні завдяки стійким ніжкам та міцній конструкції.

Характеристики Liberton LTV-24H01AT
- Сучасний телевізор виготовлено на базі рідкокристалічної панелі зі світлодіодним підсвічуванням. Така система забезпечує яскраву картинку з насиченим кольоропередаванням.
- Частота розгортки екрана становить 60 Гц та дарує плавне відтворення кадрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Операційна система | Android TV |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| HDMI | 1 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x100 |
| Вага з підставкою | 2.4 кг |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 553 x 333 x 86 мм |
| Діагональ екрана | 24" |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 1 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Потужність динаміків | 4 Вт |
| Дозвіл | 1366x768 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



