
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-28" Walfix R-243B Black, VESA 100x100, до 15 кг, поворот на 60°, нахил від -5° до +15°,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: R-243B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 |
| Перегляд кронштейна | похило-поворотний |
| Колір | Black |
| Кількість вузлів | 2 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 28" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15" |
| Навантаження | до 10-15 кг |
| Призначення | Для телевізорів |
| Сумісність (діагональ) | до 27-29" |
| Тип кріплення | настінне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


