
Стабілізатор Tecro TLR-2000W, 2000VA (1400 Вт), вхід. напруга 145-260В, вих напруга 220В + - 8% 50/60 Гц, LED індикатори
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: TLR-2000W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Tecro TLR-2000W — це автоматичний стабілізатор напруги релейного типу, який здатен захистити вашу цінну техніку від перевантаження, короткого замикання, підвищеної та заниженої напруги. Прилад розрахований на домашнє та офісне використання. До нього можна приєднувати різноманітну техніку, треба лише правильно розрахувати навантаження.
Особливості Tecro TLR-2000W
- Стабілізатор здатен ефективно працювати з широким діапазоном вхідної напруги (від 145 В до 260 В), перетворюючи її у 220 В для нормального функціонування під’єднаного обладнання.
- Модель TLR-2000W володіє потужністю у 2000 VA (1400 Вт), що дозволяє під'єднати до неї більшість побутових електроприладів.
- Час відгуку Tecro TLR-2000W не перевищує п
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecro |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 145-260 В |
| Габарити | 240 x 183 x 139 мм |
| Захист від високочастотних перешкод | немає |
| Захист від перевантаження | немає |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від підвищеної / зниженої напруги | є |
| Колір | white |
| Кількість розеток | 1 розетка |
| Повна потужність, ВА | 2000 ВА |
| Потужність | 1400 Вт Вт |
| Тип | релейний |
| Тип індикаторів | LCD дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

