
Ламінатор A4, D&A Vision G10 Foil Plus, White, 125 мкм, фольгування, холодне ламінування, регулювання температури, стартовий набір
1 559 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1110101010104
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний ламінатор з функцією фольгування VISION G10 Foil Plus А4
Вперше! Ламінатор з функцією якісного фольгування за доступною ціною. Призначений для ламінування різних документів, нагород, сертифікатів, фотографій. Ламінує плівками 75-125мкм. Швидкість ламінування 250мм/хв. Рекомендовано для використання в офісі, навчальних закладах. АВS-реверс. Має режим холодного ламінування.
Ламінує плівками щільністю від 60 до 125 мкм. Швидкість фольгування/ламінування 250 мм/хв. Ламінує формат А4 трохи більше ніж за хвилину. Рекомендований для творчості та офісного використання. Крокове сенсорне регулювання температури. АВС реверс. Має компактні розміри та невелику вагу.Особливості:
- Фольгування: якісне фольгування зображень, тексту, ліній
- Ламінування плівкам 75-125мкм.
- Сенсорна панель управління
- Швидкість ламінування 250мм/хв.
- Автовідключення після 30 хвилин простою.
- Ч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DA |
| Формат | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 220 - 240 В |
| Колір | white |
| Максимальна товщина ламінування | 0.8 мм |
| Метод ламінування | гаряче та холодне ламінування |
| Особливості | ламінування фото, фольгування |
| Потужність | 400 Вт Вт |
| Реверс | є |
| Товщина плівки | 75 - 125 мкм |
| Час нагріву | 2 - 3 хв |
| Швидкість ламінування | 250 мм/хв |
| Ширина ламінування | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559 ₴


