
Колонка портативна 2.0 REAL-EL X-745 Black, 2 x 20 Вт, пластиковий корпус, Bluetooth, USB, IPX5, живлення від акумулятора, 3000мА
2 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL121600012
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-745 дійсно має низку особливостей, які забезпечують високу якість звуку та комфорт під час прослуховування музики.
Особливості
- REAL-EL X-745 об'єднує стильний дизайн з якісним звучанням, надаючи вам можливість насолоджуватися музикою високої якості.
- Підсвічування RGB додає атмосфери та настрою під час прослуховування музики, доповнюючи зовнішній вигляд акустичної системи.
- Функція TWS дозволяє одночасно підключати дві акустичні системи REAL-EL X-745 до одного джерела, створюючи об'ємний звук.
- Спеціальні великі пасивні випромінювачі роблять баси цієї акустичної системи виразними та насиченими.
- REAL-EL X-745 дозволяє підключати різноманітні пристрої, такі як мобільні пристрої, ПК, телевізори та ноутбуки. Підключення можливе через вхід AUX або за допомогою Bluetooth.
- Наявність USB-роз'єму дозволяє програвати файли з накопичувачів, розширюючи можливості прослуховування музики.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Інтерфейси | USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 2.6 |
| Габарити колонки | 35.5 x 18 x 13.5 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 20 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | є |
| Тип | PartyBox |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 485 ₴







