
Телевізор 43" Liberton LTV-43U01AT UltraHD 3840x2160 60Hz, Smart TV, DVB-T2, HDMI, USB, VESA 200x200
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: LTV-43U01AT
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Безрамковий телевізор Liberton LTV-43U01AT з діагоналлю 43" та роздільною здатністю 4К Ultra HD (3840 × 2160) відкриває перед вами безмежні можливості для захопливого перегляду разом з рідними та друзями. Він відтворює неймовірно чітке, барвисте та деталізоване зображення, щоб ви могли насолоджуватися улюбленим контентом. Прилад має багато додаткових функцій, які спрощують керування та забезпечують комфорт під час експлуатації.

Характеристики Liberton LTV-43U01AT
- Телевізор обладнано рідкокристалічною панеллю з частотою оновлення 60 Гц. Така система надає досить плавну візуалізацію, ефективно усуваючи можливі артефакти відтворення, такі як розриви кадрів і затримки у відображенні карт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Операційна система | Android TV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| HDMI | 1 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x200 |
| Вага з підставкою | 7.7 кг |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 963 x 561 x 82 мм |
| Діагональ екрана | 43" |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 1 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Особливості | безрамковий |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Дозвіл | 3840x2160 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



