
IP камера TP-Link Tapo C500, White/Black, 3 Мп (1920x1080/15 fps), 1/3" CMOS, H.264, WiFi (2.4 GHz), день/ніч, ІЧ-підсвічування
1 808,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: TAPO C500
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP камера TP-Link Tapo C500, White/Black для вуличного відеоспостереження зробить вашу територію більш захищеною. Роздільна здатність відео 1080p Full HD (1920 x 1080) при 15 кадрах в секунду забезпечує чітке зображення подій, що відбуваються. А функція Smart AI дає змогу ідентифікувати людину і, за необхідності, надіслати повідомлення про тривогу.
Параметри TP-Link Tapo C500, White/Black
- Матриця 1/3 дюйма, діафрагма F2,0 і фокусна відстань 3,89 мм забезпечують поле зору камери 85,5° (за діагоналлю), 73,5° (за горизонталлю), 41° (за вертикаллю).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 123.8 x 123 x 90 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Харчування | DC 12В |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | White/Black |
| Корпус | купольний |
| Кут огляду | 121° і більше |
| Кути огляду | Г: 360°, В: 130° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Роздільна здатність матриці | 2052x1536 |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Формат відеостиснення | H.264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 808,98 ₴


