
Колонка портативна Defender Enjoy S500, Black, 10 Вт, Bluetooth, 1200 mAh (65682)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 65682
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Defender Enjoy S500, Black дозволяє насолоджуватися якісним звуком, зручним підключенням та функціональністю, що робить його відмінним супутником для мобільного способу життя.
Особливості
- Вбудований Bluetooth-модуль нового покоління забезпечує високу швидкість передачі даних, збільшений радіус дії та ефективне енергоспоживання, що покращує бездротовий зв'язок із пристроями.
- True Wireless Stereo функція, що дозволяє сполучати дві окремі колонки через Bluetooth в акустичну 2.0 систему, забезпечуючи більший обсяг та просторовий звук.
- Підтримка USB-накопичувачів і MicroSD-карт дозволяє відтворювати музичні файли без комп'ютера.
- Вбудований тюнер перетворює колонку в радіоприймач, дозволяючи слухати радіостанції.
- Функція Hands-free дозволяє відповідати на дзвінки та спілкуватися через колонку, не треба підходити до телефону.
- Є можливість під'єднати колонку до комп'ютера, плеєра, мобільного телефону за допомогою кабелю, що йде в комплекті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | є |
| Інтерфейси | USB, Card Reader |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 0.31 |
| Габарити колонки | 16.8 x 11 x 11 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | пластик, метал, гума |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





