
Автоматичний вимикач Videx RS4 "RESIST", White, 16A, 4500A, 230V/400V, 1 полюс, крива відключення "C", модульний (Din-рейка),
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: VF-RS4-AV1C16
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Автоматичний вимикач VIDEX RESIST призначений для захисту електричних мереж від перевантаження струмом та короткого замикання.
Магнітний роз'єднувач миттєво приводить у дію механізм розчеплення у разі значного збільшення струму.
Біметалева пластина класу А захищає від перевантаження та вимикає живлення у разі струмового перевантаження.
Обидва розчіплювачі вимикають автоматичний вимикач (розривають ланцюг) у разі появи надструмів.
Автоматичний вимикач має вимикальну здатність від короткого замикання в 4500 А- цього цілком достатньо у більшості випадків, коли потрібен струмовий захист.
Характеристика відключення "С" означає, що спрацьовування магнітного розчіплювача автоматичного вимикача відбудеться у разі 5-10-кратного перевищення струму від номінального значення. Це універсальний варіант, який застосовується у більшості випадків.
Є можливість комутації додаткового обладнання для автоматичного захисту.
Корпус виготовлений із вогнетривкого поліаміду марки VO, який ви
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 93.6 г кг |
| Відключаюча здатність за КЗ | 4.5кА |
| Захист | IP20 |
| Крива відключення | З |
| Кількість полюсів | 1 |
| Монтаж | Din-рейка |
| Напруга | 230-400 В |
| Переріз кабелю | 2.5 мм² |
| Робоча температура | -25°C ~ + 60°С |
| Розміри | 82 x 17.6 x 67 мм |
| Сила тока | 16 А |
| Тип | модульні контактори |
- Ціна: Ціну уточнюйте




