
Автоматичний вимикач Videx RS6 "RESIST", White, 32A, 6000A, 400V, 3 полюси, крива відключення "C", модульний (Din-рейка), переріз
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: VF-RS6-AV3C32
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Автоматичний вимикач VIDEX RESIST призначений для захисту електричних мереж від перевантаження струмом та короткого замикання. Струмопровідні деталі виготовлені з міді найвищого гатунку та вкриті шаром нікелю.
Магнітний роз'єднувач миттєво приводить у дію механізм розчеплення у разі значного збільшення струму.
Біметалева пластина класу А захищає від перевантаження та вимикає живлення у разі струмового перевантаження.
Обидва розчіплювачі вимикають автоматичний вимикач (розривають ланцюг) у разі появи надструмів.
Автоматичний вимикач має вимикальну здатність від короткого замикання в 6000 А - цього достатньо у більшості випадків, коли потрібен струмовий захист.
Характеристика відключення "С" означає, що спрацьовування магнітного розчіплювача автоматичного вимикача відбудеться у разі 5-10-кратного перевищення струму від номінального значення. Це універсальний варіант, який застосовується у більшості випадків.
Є можливість комутації додаткового обладнання для автоматичного з
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 309.3 г кг |
| Відключаюча здатність за КЗ | 6 кА |
| Захист | IP20 |
| Крива відключення | З |
| Кількість полюсів | 3 |
| Монтаж | Din-рейка |
| Напруга | 400 В |
| Переріз кабелю | 6 мм2 |
| Робоча температура | -25°C ~ + 60°С |
| Розміри | 81.2 x 53.4 x 69 мм |
| Сила тока | 32 А |
| Тип | модульні контактори |
- Ціна: Ціну уточнюйте




