
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 32-75" Gembird WM-75ST-02 чорне, навантаження: до 45 кг, нахил: до -5°/+8°, поворот: ±50°,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: WM-75ST-02
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 600x400 |
| Перегляд кронштейна | похило-поворотний |
| Колір | Black |
| Максимальна підтримувана діагональ | 75" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Навантаження | до 40-45 кг |
| Призначення | Для телевізорів |
| Сумісність (діагональ) | до 70-80" |
| Тип кріплення | настінне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







