
Колонка портативна Defender G36, Black, 5 Вт, Bluetooth, 1200 mAh (65036)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 65036
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Портативна акустична система Defender G36, Black має набір функцій, що роблять її відмінним вибором для мобільного способу життя та прослуховування музики.
Особливості
- Підтримка останньої версії Bluetooth забезпечує швидку та стабільну передачу даних, довший радіус дії та знижене енергоспоживання для тривалого використання.
- Є можливість створення акустичної системи 2.0, об'єднавши дві колонки по Bluetooth.
- Вбудований MP3-плеєр, підтримка USB-накопичувачів та карт пам'яті microSD дозволяє прямо з пристрою слухати музику без підключення до інших пристроїв.
- Колонка може служити радіоприймачем, що дозволяє слухати радіо без потреби в інших пристроях.
- AUX-вхід дозволяє підключати колонку до інших пристроїв за допомогою кабелю, що робить її універсальним пристроєм.
- Завдяки вбудованому мікрофону, ви можете відповідати на дзвінки та проводити розмови через колонку, зручно і безпечно.
- Портативна система оснащена ручкою, яка полегшу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | є |
| Інтерфейси | USB, Card Reader |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 0.32 |
| Габарити колонки | 7.5 x 7.5 x 15.3 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





