
Диференційне реле Videx "RESIST" AC, White, 40A, 30 mA, 10 kA, 230V, 50/60 Hz, 2 полюси, модульний (Din-рейка), переріз кабелю 4
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: VF-RS10-DR2АС40
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автоматичний вимикач призначений для захисту від надструмів електроустановок в будівлях і аналогічних установок. Контактний комутаційний апарат, здатний вмикати, проводити й вимикати струм за нормальних умов кола, а також вмикати, проводити протягом певного часу й (автоматично) вимикати струм у зазначених ненормальних умовах, таких як коротке замикання. Розрахований на використання не навчених спеціально людьми і не вимагає технічного обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 194 г кг |
| Вольтаж | 230 В |
| Відключаюча здатність за КЗ | 10 кА |
| Диф. струм | 30 мА |
| Крива миттєвого розчеплення | нема |
| Кількість полюсів | 2 |
| Переріз кабелю | 4 мм2 |
| Робоча температура | -25°C ~ + 40°С |
| Розміри | 82 x 67 x 36 мм |
| Сила тока | 40 А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип за видом струму витоку | АС |
| Тип спрацьовування | електромеханічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




