
Стабілізатор REAL-EL STAB ENERGY-1000 Black, 1000VA, 800W, вхідна напруга 220V+/-20%, 1 розетка (Schuko), LED індикація
1 720,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL122400012
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стабілізатор напруги мережі REAL-EL STAB ENERGY-1000 призначено для забезпечення якісним і стабільним електроживленням різних споживачів в умовах великих за значенням та тривалістю відхилень напруги електричної мережі від номінальної, захисту пристроїв-споживачів від перевантаження, від дії високочастотних та імпульсних перешкод.
Ключові особливості стабілізатора напруги REAL-EL STAB ENERGY-1000
- Графічний LED-дисплей.
- Тороїдальний трансформатор з автоматичним захистом від перенавантаження.
- Затримка вмикання після відновлення напруги в мережі 6/180 сек.
- Zero-cross технологія перемикання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 150-270 В |
| Габарити | 120x145x220 мм |
| Захист від високочастотних перешкод | є |
| Захист від перевантаження | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від підвищеної / зниженої напруги | є |
| Колір | Black |
| Кількість розеток | 1 розетка |
| Повна потужність, ВА | 1000 ВА |
| Потужність | 800 Вт Вт |
| Тип | релейний |
| Тип індикаторів | LCD дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720,88 ₴







