
Телевізор 32" Sumato 32HT03, LED, 1366x768, 60 Гц, DVB-T2/C, HDMI, USB, VESA 200x100
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 32HT03
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Sumato 32HT03 — стильний телевізор з діагоналлю в 32 дюйми. Розроблений на базі технології HD Ready, він вражає оптимальною передачею кольору та приємною чіткістю відтворення зображення. Дисплей з дуже вузькими екранними рамками, візуально розширює область перегляду і дозволяє повністю зосередитися на картинці.

Особливості Sumato 32HT03
- Телевізор вироблений на основі рідкокристалічної матриці типу TFT. TFT-панелі доволі ефективно використовують електроенергію і дозволяють на цьому заощадити.
- Прилад з частотою оновлення екрана у 60 Гц дарує доволі плавну візуалізацію, особливо під час відтворення високодинамічного контенту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sumato |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| HDMI | 1 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | немає |
| VESA | 200x100 |
| Вага без підставки | 3.6 кг |
| Вага з підставкою | 3.8 кг |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 730x434x85 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 730x470x225 мм |
| Діагональ екрана | 32" |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 1 |
| Наявність Wi-Fi | немає |
| Особливості | безрамковий |
| Потужність динаміків | 2 x 8 Вт |
| Дозвіл | 1366x768 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





