
IP камера TP-Link Tapo C211, Black, 3 Мп(2304x1296/15 fps),1/2.8" CMOS,H.264,f/2.4,f=3.83 мм,WiFi (2.4 GHz),кут огляду до 360°/
1 204,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: TAPO C211
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купольна поворотна IP-камера TP-Link Tapo C211, Black чудово підходить для домашнього відеоспостереження, особливо якщо в сім'ї є діти. Роздільна здатність відео до 3 МП (2304 × 1296) і частота кадрів до 30 в секунду забезпечує дуже якісне знімання аж до невеликих деталей. Функція розпізнавання дитячого плачу в поєднанні з ІЧ-підсвічуванням і можливістю нічної зйомки на 9 м дає змогу цілодобово піклуватися про малюка.
Характеристики TP-Link Tapo C211, Black
- Камера має матрицю 1/2,8 дюйма
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 117.7 x 86.6 x 85 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Харчування | DC 9В |
| Застосування | в приміщенні |
| Клас захисту | IPX2 |
| Колір | Black |
| Корпус | панорамний |
| Кут огляду | 121° і більше |
| Кути огляду | Г: 360°, В: 114° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | 0°C ~ +40°C |
| Роздільна здатність матриці | 2052x1536 |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Формат відеостиснення | H.264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204,62 ₴

