
Монітор вигнутий 27" 2E R2723BV, Black, WLED, VA, 1920x1080 (16:9), 6 мс, 165 Гц, 300 кд/м², 4000:1, 1500R, 2x3 Вт, 178°/178°,
5 257,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2E-R2723BV-01.UA
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор моделі R2723BV став новинкою китайської компанії 2Е та позиціонує себе як геймерський дисплей. Пристрій має діагональ 27 дюймів та співвідношення сторін 16:9, чудово відтворює зображення та дає можливість насолодитися якісною графікою.

Характеристика монітора 2Е R2723BV
- Монітор 2Е R2723BV оснащено вигнутою VA-матрицею 1500R, яка дарує користувачу чудову візуалізацію з кутом відтворення 178°.
- 2Е R2723BV вирізняється яскравістю у 300 кд/м2. Це гарний показник, він дарує доволі чітке зображення навіть при потраплянні сонячного
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 75x75 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вбудовані динаміки | 2 x 3 Вт |
| Вигнутий екран | Да |
| Відгук матриці | 6 мс |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 27-28.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 33 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 4000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 257,12 ₴

