
Електродуховка Liberton LEO-500 White, 1700W, 50л, подвійні розпашні дверцята, 6 режімів нагріву, конвекція, підсвітка, 70-250 °C,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: LEO-500WHITE
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електродуховка Liberton LEO-500 — класична естетична багатофункціональна модель, виконана в білому кольорі з елементами із нержавіючої сталі (серед них ергономічна ручка і поворотні перемикачі). Вона є ідеальним варіантом для невеликої сім’ї з 2–4 осіб, оскільки має об’єм у 50 літрів.
Особливості Liberton LEO-500
- Активувати потрібну функцію, задати необхідні параметри можна легко за допомогою простого та інтуїтивно зрозумілого управління (поворотними перемикачами).
- Висока потужність 1700 Вт прискорює процес, забезпечуючи водночас ефективність готування і якість готових страв.
- Діапазон температури від 70 до 250 °C забезпечує широкі можливості для приготування різноманітних страв із різними вимогами до інтенсивності просмажування.
- Завдяки таймеру з автовідключенням можна встановити необхідний час приготування страви (до 120 хв). Про закінчення заданого часу духовка сповістить акустичним сигналом, після чого автоматично вимкнеться.
- Наявність вну
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Конвекція | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 41.5 x 58 x 35.7 см |
| Гриль | немає |
| Дисплей | немає |
| Додаткові функції та особливості | індикатор роботи, подвійні розпашні дверцята |
| Діапазон робочих температур | 70-250 °C |
| Електроконфорки | немає |
| Колір | white |
| Комплектація | електродуховка, деко, решітка, рожен, лоток для крихт та жиру, тримач для дека, терморукавиця, інструкція |
| Кількість режимів | 6 |
| Обсяг | 31 - 60 л |
| Потужність | 1400 - 1900 Вт Вт |
| Підсвічування | є |
| Ріж | є |
| Тип керування | механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









