
Батарея для ДБЖ 12В 9Ач LogicPower, LPM-GL12-9AH, AGM гелевий, ШхДхВ 151x65x100 (6563)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 6563.
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гелева (GEL) акумуляторна батарея – цілком герметичне джерело живлення, яке не потребує технічного обслуговування в процесі зберігання та експлуатації.
Якщо розглядати гелевий акумулятор, його переваги та недоліки, то можна зробити висновок – АКБ типу GEL значно перевершує звичайні свинцево-кислотні батареї за технічними параметрами та експлуатаційними характеристиками.
Переваги гелевого акумулятора:
- Високий ресурс циклів заряд/розряд (1200*) і, як наслідок, триваліший термін експлуатації (в середньому 7-8 років, залежно від умов експлуатації).
- Акумулятор можна встановлювати у житлових приміщеннях. В'язка структура електроліту та повна герметичність корпусу виключають витікання кислоти та гарантують відсутність шкідливих випарів.
- При практичному використанні гелеві батареї показують стабільні результати при роботі в умовах низьких (-20°С) і високих (+50°С) температур навколишнього середовища. Широкий діапазон робочих температур дозволяє використ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 9 A·год |
| Вид | акумуляторна батарея |
| Розмір | 151 x 95 x 65 мм |
| Тип батареї | GEL |
| Тип клеми | T2 / F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

