
Квадрокоптер FPV GEP-MARK4 LR8 5.8G 2.5W ELRS915
12 840 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEPRC |
| Розміри | |
| Вага | 529 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Time lapse | немає |
| Акумуляторів в комплекті | немає |
| Дальність польоту | залежить від типу АКБ та передавача |
| Датчики | гіроскоп |
| Камера з управлінням | Немає |
| Кути огляду | 160° |
| Кількість гвинтів | 4 |
| Макс. роздільна здатність відео | 1200TVL |
| Макс.роздільна здатність фото | 1200TVL |
| Макс.час польоту | залежить від типу АКБ та передавача |
| Пряма трансляція відео | немає |
| Підсвічування корпуса | немає |
| Радіус дії | залежить від типу АКБ та передавача |
| Розмір матриці | 1/3" CMOS |
| Розміри | wheelbase: 338 мм |
| Розміри (складений) | 302 x 251 x 115 мм |
| Світлосила | f/1.2 |
| Складана конструкція | Немає |
| Слот для карти пам’яті | немає |
| Тип двигуна | Безколекторний |
| Тип фотоапарата | вбудована |
| Управління | Пульт ДК |
| Частота управління | 0.915 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 840 ₴






