
Монітор 27" Xiaomi Monitor A27i, Black, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 100 Гц, 6 мс, 250 кд/м², 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA
4 463,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1012028
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Xiaomi Monitor A27i — дисплей з діагоналлю 27" та роздільною здатністю Full HD (1920 × 1080). Прилад відрізняється якісним відтворенням інформації, яка надходить від комп’ютера. Модель A27i чудово підходить для роботи, геймінгу або навчання.

Характеристики Xiaomi Monitor A27i
- Монітор оснащений рідкокристалічною матрицею типу IPS з кутом огляду 178°. IPS-панель забезпечує зображення високої чіткості та неймовірної деталізації.
- Висока частота оновлення екрана у 100 Гц дарує плавну візуалізацію без “розривів” і “заїкань” картинки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 75x75 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 3.6 кг |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 6 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 612x452x170 мм |
| Діагональ екрана | 27-28.9" |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 463,06 ₴


