
Морозильна скриня Edler ED-200A, White, корисний об'єм 195L, керування механічне, електронний контроль температури з механічним
7 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: ED-200A
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Морозильна скриня Edler ED-200A є просторою, енергоефективною та зручною у використанні. Вона пропонує надійне зберігання продуктів і стане чудовим вибором для будь-якого домашнього або комерційного приміщення.
Переваги морозильної скрині Edler ED-200A:
- Морозильна скриня має класичний дизайн у білому кольорі, що добре впишеться в будь-який інтер'єр. Її габарити становлять 84.5 х 84.5 х 56.3 см, що робить її досить компактною, але при цьому вона має значний об'єм. Внутрішній корисний об'єм скрині становить 195 л, що забезпечує достатньо простору для зберігання продуктів.
- Edler ED-200A оснащена одним ящиком/кошиком для зручного розміщення та організації зберігання продуктів. Це дозволяє вам легко розділити та сортувати заморожені продукти для зручного доступу до них.
- Однією з важливих характеристик Edler ED-200A є її потужність заморожування, яка становить 9 кг/добу. Завдяки цьому вона здатна швидко й ефективно заморожувати свіжі продукти, зберігаючи їхню якість і
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 9 кг/добу |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Висота | до 120 см мм |
| Глибина | від 51 до 60 см мм |
| Дисплей | немає |
| Загальний об’ єм | від 200 до 299 л |
| Загальний об'єм морозильної камери | 200 л |
| Керування | механічне |
| Колір | white |
| Корисний об'єм морозильної камери | 196 л |
| Количество отсеков | 1 |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Перенавішування дверей | немає |
| Річна витрата електроенергії | 249 кВт |
| Система охолодження | статична |
| Система розморожування | ручна |
| Тип | морозильна скриня |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | немає |
| Ширина | від 81 до 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 349 ₴


