
Колонка портативна 2.0 JBL Authentics 200 Black, 2x45Bт, Bluetooth, USB Type-C, Ethernet, WiFi, питание от сети
10 727,59 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBLAUTH200BLKEP
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний стереозвук
Заповніть стереозвуком будь-яку кімнату у вашому домі. Пара 25-міліметрових високочастотних динаміків відтворює всі деталі вашої музики, а повнодіапазонний 5-дюймовий низькочастотний динамік і пасивний 6-дюймовий випромінювач забезпечують глибокі баси. Всі компоненти колонки є найвищої якості та гарантують ідеальне звучання, незалежно від того, яку музику ви слухаєте.

Натхненні ретро дизайном
JBL Authentics 200 має дизайн, натхнений класичними колонками JBL heritage. Тому ця портативна колонка стильно доповнить будь-яку кімнату і заповнить звуком будь-який простір. Алюмінієва рама преміумкласу, корпус зі шкіряним покриттям та переосмислена решітка Quadrex дем
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Інтерфейси | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 3.12 |
| Габарити колонки | 26.6 x 17.1 x 16.7 см |
| Харчування | від мережі 220V |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | пластик, текстиль, алюміній |
| Потужність динаміків | 2 x 45 Вт |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 727,59 ₴







