
Колонка портативна 1.0 JBL Clip 5 White, 7B, Bluetooth, живлення від акумулятора, IP67 водонепроникна
2 405,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBLCLIP5WHT
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Чіпляй та натискай Play
Ультрапортативна Bluetooth-колонка JBL Clip 5 достатньо мала, щоб її можна було тримати в одній руці. Але нехай розмір не вводить вас в оману — вона велика там, де це важливо. Широкий, повністю інтегрований карабін достатньо великий, щоб прикріпити її практично до будь-чого. Потужний динамік і пасивний випромінювач забезпечують потужний, гучний звук JBL Pro Sound і пробивні баси. Одного заряду вистачає на 12 годин автономної роботи — і навіть більше, якщо увімкнути функцію Playtime Boost. Колонка сертифікована за стандартом IP67 як водонепроникна і пилонепроникна, тому її можна сміливо брати з собою в похід чи на кемпінг. Об'єднайте два Clip 5 разом для стереозвуку або миттєво підключіть його до декількох колонок JBL з підтримкою Auracast, щоб отримати ще більше якісного звуку JBL. Крім того, колонка доступна у різних кольорах, тому ви обов'язково знайдете свою. Кожен день — це пригода з JBL Clip 5.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Інтерфейси | USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 0.28 |
| Габарити колонки | 13.5 x 8.6 x 4.6 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | white |
| Потужність динаміків | 7 Вт |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
- Ціна: 2 405,87 ₴





