
Колонка портативна 2.0 JBL Xtreme 4, Black, 2 x 25 Вт, Bluetooth 5.3, IP67, технологія "PartyBoost", акумулятор
9 355,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBLXTREME4BLKEUNA
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Настав час жити гучно! Портативна водонепроникна колонка JBL Xtreme 4 з потужним звуком JBL Pro Sound. Дивовижна динамічність навіть на максимальній гучності завдяки двом потужним низькочастотним і двом високочастотним динамікам. Подвійні пасивні випромінювачі JBL забезпечують більш глибокі баси, які вразять вас. Хочете взяти музику на вулицю? Зручний плечовий ремінь полегшить це завдання, а міцні гумові бампери та водонепроникність і пилонепроникність за стандартом IP67 означають, що раптова злива або навіть занурення у воду не завадять насолоджуватися музикою. Коли прийде час створити ще більше звукових вражень, об'єднайте дві колонки Xtreme 4 для стереозвуку. Або для наступної вечірки використовуйте Auracast, щоб підключити Xtreme 4 до будь-якої сумісної портативної колонки JBL, щоб ваші друзі, які відпочивають біля басейну, могли слухати той самий плейлист, що й ті, хто спілкується в приміщенні. 24 години відтворення та зручний павербанк живлення для вашого пристрою озна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Інтерфейси | USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 2.1 |
| Габарити колонки | 29.7 x 14.9 x 14.1 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 30 Вт |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
- Ціна: 9 355,64 ₴








