
Пральна машина Castle CWM-03, White, 10 кг, фронтальна, інвертор, чорний люк, електронне керування, 16 програм, швидкість віджиму
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: CWM-03
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Пральна машина CASTLE CWM-03 — це ідеальне рішення для ефективного та зручного прання вашого одягу.
Завдяки горизонтальному типу завантаження ви можете легко вмістити до 10 кг білизни за один раз, що дає змогу заощадити час і зусилля. Зі швидкістю віджимання до 1200 обертів на хвилину, пральна машина ефективно видаляє воду з вашого одягу, сприяючи більш швидкому часу сушіння. Клас енергоспоживання А+++ гарантує економію електроенергії під час прання, забезпечуючи високу продуктивність за мінімальних витрат. Інверторний двигун забезпечує тиху та ефективну роботу, а LED-дисплей та електронне керування роблять користування пральною машиною простим і зручним. Завдяки білому корпусу та чорними дверима і ручкою, пральна машина має стильний і сучасний вигляд, який додасть елегантності вашому інтер’єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84 см мм |
| Глибина | 55 см мм |
| Дисплей | є |
| Колір | white |
| Колір люка | чорний |
| Кількість програм | 16 програм |
| Максимальне завантаження | 10 кг |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Тип | пральна |
| Формат | повногабаритні (49-65см) |
| Функція пари | є |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: Ціну уточнюйте

