
Настінне кріплення для ТВ 37-80", Gembird, Black, похило-поворотне, до 50 кг, нахил -3°+15°, 3 вузли повороту (180°/360°/180°),
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: WM-80ST-05
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 600x400 |
| Перегляд кронштейна | похило-поворотний |
| Колір | Black |
| Кількість вузлів | 3 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 80" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Навантаження | до 50 кг |
| Призначення | Для телевізорів |
| Тип кріплення | настінне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









