
Телевізор 40" Mystery 4060FST2, Black, LED, 1920x1080, 60 Гц, Smart TV (Android TV), 1Gb/8Gb, 2x10 Вт, DVB-T/T2/C, 3xHDMI, 2xUSB,
7 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: MTV-4060FST2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery Electronics |
| Операційна система | Android TV |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| HDMI | 3 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 100x100 |
| Діагональ екрана | 40" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 75 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 2 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 299 ₴



