
Акумуляторна батарея Gemix, 12V, 12 Агод, AGM, T2, 151x100x98 мм, 3.4 кг (GB1212)
1 063 ₴
- Готово до відправки
- Код: GB1212
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gemix GB1212 — це свинцево-кислотний акумулятор ємністю 12 Аг і напругою 12 В. Виготовлений за технологією AGM, він ідеально підходить для експлуатації в слабкострумових системах. Батарея володіє чудовим співвідношенням ціни та якості, а також відповідає міжнародним стандартам безпеки.
Особливості Gemix GB1212
- Батарея моделі GB1212 є повністю герметичною. Вона не допускає витоку електроліту і може бути встановлена в будь-якому просторовому положенні. Герметичні АКБ відмінно захищені від впливу пилу, вологи, корозії та інших зовнішніх факторів. Це забезпечує тривалий строк використання акумулятора та знизує ризик його пошкодження.
- АКБ має леговані кальцієм свинцеві пластини, що відповідають за низький саморозряд батареї та високу конструктивну міцність решітки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 12 A·год |
| Вид | акумуляторна батарея |
| Розмір | 151 x 100 x 98 мм |
| Тип батареї | AGM |
| Тип клеми | T2 / F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063 ₴



