
Колонка портативна Defender Enjoy S100, Black, 5 Вт, Bluetooth 5.3, MP3, FM, USB, microSD, AUX, microUSB, 1200 mAh (65101)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 65101
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Колонка Enjoy S100 — це портативна Bluetooth-акустична система з вбудованим MP3-плеєром і FM-тюнером. Підтримує флеш-накопичувачі USB і карти пам'яті microSD.
Особливості портативної колонки Defender Enjoy S100
- Bluetooth 5.3. Новий стандарт збільшує швидкість передачі даних у 2 рази, радіус дії в 4 рази, а енергоємність цього процесу істотно нижче, ніж у попередніх версій модулів бездротового зв'язку.
- True Wireless Stereo. TWS — це можливість сполучення двох окремих колонок по Bluetooth в акустичну 2.0 систему.
- Підтримка USB-накопичувачів і MicroSD-карт. Наявність слота для карт пам'яті стандарту Micro-SD або USB дає можливість відтворення музичних фа
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | є |
| Інтерфейси | USB, Card Reader |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.26 |
| Габарити колонки | 15.7 x 7.2 x 2 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





