
Акумуляторна батарея Gemix, 6V, 2.8 Агод, AGM, T1, 100x70x50 мм, 0.75 кг (LP6-2.8)
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP6-2.8
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свинцево-кислотна акумуляторна батарея Gemix серії LP. Скловолоконний абсорбуючий сепаратор (технологія AGM), вбирає електроліт і зменшує корозію електрода, ефективно збільшує термін служби та стійкість батарей. Батареї переносять перерозряд, перезаряд, вібрацію та удари, а також допускають тривале зберігання. Використання товстих і важких свинцево-кальцієвих пластин дозволяє досягти високої надійності роботи та довгого терміну служби батарей в режимах постійної підзарядки й циклічного використання.
Сфери застосування Gemix LP6-2.8
- Джерела безперебійного живлення.
- Системи аварійного енергопостачання.
- Медичне обладнання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Напруга | 6 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 2.8 A·год |
| Вид | акумуляторна батарея |
| Розмір | 100 x 70 x 50 мм |
| Тип батареї | AGM |
| Тип клеми | T1 / F1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴


