
Зарядна станція BLUETTI AC200PL, Black, 2400 Вт / 2304 Вт/год, 2xType-C (100 Вт), 2xUSB (18 Вт), 1x12V (10A), 1x48V (8A), 4x230V,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: AC200PL
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Готовий до 99% пристроїв
AC200PL забезпечує номінальну потужність 2400 Вт, покриваючи більшість навантажень у вашому автофургоні або вдома. Увімкніть режим Power Lifting за допомогою програми BLUETTI App, і ви зможете підняти його на вищий рівень і запускати енергоємні нагрівальні пристрої потужністю до 3600 Вт.
Заряджайте автофургон у будь-який час і в будь-якому місці
Завдяки порту TT-30 ви можете живити свій автофургон безпосередньо від AC200PL, що робить його надійним джерелом енергії на колесах. Ви можете зарядити свій ноутбук, мобільний телефон і камеру, насолоджуючись їжею зі стилем.
Розширена ємність до 8 кВт/год
AC200PL ідеально сумісний з розширювальними батареями B210P, B230 і B300. Тож ви можете налаштувати ємність до неймовірних 8,448 Вт·год. Розкрити весь потенціал безмежної потужності ще ніколи не було так просто.
Найшвидша зарядка серед електростанцій 2 кВт/год
Завдяки прискореній турбо-зарядці потужністю 2400 Вт ви зможете зарядити акумулятор на 80% лише за
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Вага | 28.3 кг |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC вихід | 2 |
| LED освітлення | немає |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність зарядної станції | від 2.1 до 3 кВт/год |
| Ємність, Вт/год | 2304 |
| Автомобільний вихід | є |
| Бездротова зарядка | немає |
| Віддалене керування | немає |
| Габарити | 420x280x366.5 мм |
| Дисплей | є |
| Колір | Black |
| Кількість розеток | 4 розетки |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2400 Вт кВт |
| Підтримка сонячних панелей | є |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда (PSW) |
| Час повної зарядки від 220 В | 1.5 години |
- Ціна: Ціну уточнюйте



