
Монітор 27" Philips 27E1N1300AE/00, Black, IPS, 1920x1080 (16:9), 1 мс, 100 Гц, 250 кд/м², 1300:1, 178°/178°, 2x2 Вт, HDMI/Type-C,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 27E1N1300AE/00
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цей монітор створено з урахуванням потреб підключення. Завдяки таким функціям, як USB 3.2 з Power Delivery, користувачі зможуть підключати до нього різні пристрої та працювати ефективніше — все це без зайвих кабелів. Більше того, підключення одним кабелем дозволяє не перевантажувати робочу конфігурацію.

Частота оновлення 100 Гц забезпечує плавне відображення
Зображення на дисплеї Philips оновлюється з частотою 100 кадрів в секунду, тобто набагато швидше, ніж на звичайному дисплеї. Частота оновлення 100 Гц робить рухи супротивника на дисплеї неймовірно плавними та легко відстежуваними, допомагаючи вам прицілитися.
Малий час відгуку MRPT 1 мс для чітких зображень та плавного
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип матриці | IPS |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100x100 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вбудовані динаміки | 2 x 2 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Діагональ екрана | 27-28.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 18.8 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1300:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







