
IP камера TP-Link Tapo C212, White, 3 Мп(2304x1296/15 fps),1/2.9" CMOS,H.264,f/2.4,f=4 мм,WiFi (2.4 GHz),кут огляду до 360°/ 114°
1 333,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: TAPO C212
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP камера TP-Link Tapo C212, White зробить ваше домашнє відеоспостереження якісним і зручним. Модель має відео з роздільною здатністю 3 MP (2304 x 1296 px) з частотою кадрів до 30 у секунду, тому кімната виглядає дуже деталізовано. Камера вміє визначати рух у спеціально створених зонах і надсилати повідомлення в разі його виявлення, що істотно підвищує безпеку будинку чи іншого закладу.
Параметри TP-Link Tapo C212, White
- Для підключення до інтернету в наявності порт RJ45 і бездротовий зв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2304х1296 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 117.7 x 86.6 x 85 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Харчування | DC 9В |
| Застосування | в приміщенні |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | white |
| Корпус | кубічний |
| Кут огляду | 121° і більше |
| Кути огляду | Г: 360°, В: 114° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | 0°C ~ +40°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Формат відеостиснення | H.264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 333,68 ₴


