
Джерело безперебійного живлення LogicPower LP-U800VA-3PS 480 Вт, 3 розетки, 5 ступ. AVR, 12В/8Аг x 1, чорний пластиковий корпус
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 16159
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело безперебійного живлення LP-U800VA-3PS (480Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показник потужності - 800/480 VA/W і вхідну напругу - 145-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення LP-U800VA-3PS (480Вт) має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка пристрою виконується у вимкненому стані. Має 3 євро розетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги в мережі.
Захист від:
- захист від короткого замикання,
- стрибків напруги,
- перевантаження,
- розряду,
- надлишкового заряду батарей.
Якщо необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивне ДБЖ LP-U800VA-3PS (480Вт) - це оптимальне і доступне за своєю вартістю рішення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна потужність, Вт | 451-600 |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Байпас | немає |
| Вихідна частота | 50 - 60 Гц |
| Вхідна частота | 50 - 60 Гц |
| Габарити | 175 x 255 x 95 мм |
| Діапазон вихідної напруги | 220 В |
| Діапазон вхідної напруги | 145-295 В |
| Захист ліній передачі даних | немає |
| Колір | Black |
| Кількість розеток Euro(Schuko) | 3 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Повна потужність, ВА | 751-1000 |
| Потужність | 480 Вт Вт |
| Розетки з резервом | 3 Euro(Schuko) |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї | 12В/8Аг x 1 шт |
| Тип установки | Підлоговий |
| Тип індикаторів | LED індикація |
| Функція AVR | є |
| Функція холодного старту | є |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантажень, від розряджання батареї, від перезаряджання батареї |
| Час перемикання на батарею | <8 мс |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

